Previous
Next
Show menu

Zaposlitev

V primeru, da se želite pridružiti našemu kolektivu, Vas vabimo, da nam pošljete življenjepis z opisom Vaših delovnih izkušenj na elektronski naslov kadri@reflex.si

Razpisana delovna mesta:

DELO V PROIZVODNJI

Opis delovnega mesta:
- upravljanje in kontroliranje brusilnega stroja, kalilne peči, rezalne mize, izo linije

Pričakujemo:
- IV. ali V. stopnjo tehnične smeri
- interes za delo, resnost

Nudimo:
- zaposlitev za določen čas z možnostjo za nedoločen čas,
- razgibano delo v uspešnem kolektivu,
- stimulativno plačilo,
- možnost osebnega in poklicnega razvoja.

MONTERJI ZA MONTAŽO ALU- STEKLENEGA STAVBNEGA POHIŠTVA

- montiranje fasadne alu-konstrukcije;
- montiranje steklenih fasad, zimskih vrtov, steklene opreme – stavbnega pohištva;
- montiranje vseh vrst stekla v odprtine in varovalne dele zgradb

- zaključeno poklicno oz. srednjo izobrazbo tehnične smeri (strojništvo)
- zaželene so delovne izkušnje, niso pa pogoj
- branje načrtov
- dobro razvite ročne spretnosti in sposobnost za rokovanje z ročnimi orodji
- samostojnost, zanesljivost, natančnost
- odgovoren odnos do dela in orodja
- pripravljenost za delo v timu
- vozniški izpit B-kategorije

Nudimo:
- možnost zaposlitve za nedoločen čas
- dinamično delo v kreativni skupini usposobljenih in izkušenih sodelavcev
- delo na terenu, tudi v tujini
- redno in stimulativno plačilo
- socialno varnost - stabilno zaposlitev
- urejene delovne pogoje in možnost za strokovno izpopolnjevanje

Dodatne informacije dobite na telefonski številki 02 5643 549 (kadrovska služba)
Podjetje Reflex jamči, da bo spoštovalo zasebnost podatkov, ter da bodo na tak način zbrani podatki namenjeni izključno uporabi družbe in se pod nikakršnimi pogoji ne bodo predali v roke tretjim osebam ali bili kakorkoli drugače zlorabljeni.