Zaposlitev

V primeru, da se želite pridružiti našemu kolektivu, Vas vabimo, da nam pošljete življenjepis z opisom Vaših delovnih izkušenj na elektronski naslov kadri@reflex.si.

Razpisana delovna mesta:

SAMOSTOJNI PRODAJALEC

Delo zajema:

- načrtovanje in organiziranje trženja s pomočjo ocen tržišča in evidenc prodaje;
- določanje prodajnih metod, cenikov in popustov;
- kontroliranje stroškov in zagotavljanje učinkovite porabe človeških virov;
- načrtovanje in usmerjanje vsakodnevnih dejavnosti;
- zastopanje družbe pri poslovanju z zunanjimi partnerji;
- nadzor delovne učinkovitosti podrejenih delavcev;
- odgovornost za doseganje zastavljeni ciljev;
- odgovornost za uspešno in rentabilno poslovanje;
- sodelovanje in koordinacija dela z nadrejenimi in drugimi službami v podjetju.

Pričakujemo:

- VI. ali VII.  stopnjo komercialne oz. tehnične smeri (gradbeništvo, strojništvo)
- zaželeno znanje branja načrtov
- znanje nemškega jezika
- delo v programu AutoCad
- delovne izkušnje na podobnih delovnih mestih

Nudimo:

- zaposlitev za določen čas z možnostjo za nedoločen čas
- razgibano delo v uspešnem kolektivu,
- stimulativno plačilo,
- možnost osebnega in poklicnega razvoja.

DELO V PROIZVODNJI

 Opis delovnega mesta:

- upravljanje in kontroliranje brusilnega stroja, kalilne peči

- IV. ali V. stopnjo izobrazbe tehnične smeri
- interes za delo, resnost

Nudimo:
- zaposlitev za določen čas z možnostjo za nedoločen čas

šTUDENTSKO DELO V PROIZVODNJI NA MELEH:

- Razna pomožna dela v proizvodnji

Pogoj:
- Polnoletnost
- Status dijaka oz. študenta
- Možnost prevoza na delo

Nudimo:
- Stimulativno plačilo
- Malico

Dodatne informacije dobite na telefonski številki 02 5643 549 (kadrovska služba)
Podjetje Reflex jamči, da bo spoštovalo zasebnost podatkov, ter da bodo na tak način zbrani podatki namenjeni izključno uporabi družbe in se pod nikakršnimi pogoji ne bodo predali v roke tretjim osebam ali bili kakorkoli drugače zlorabljeni.